Galerie

Vernisáž Michaely Houf Jeřáby Café Stalingrad

Minigalerie s velkým významem

Naše komunitní kavárna je taková malá galerie s velkým srdcem. ❤️ Můžete tu uspořádat výstavu fotografií, vernisáž obrazů, školní výstavu, promítnout fotky z cesty do Afriky… Kultuře a fantazii neklademe meze. V mezičase budeme vystavovat fotografie o historii Stalingradu. Budeme moc rádi, když nám s hledáním takových skvostů pomůžete!

Edita Fields – Probuzení

Edita Fields představuje kolekci větších pláten znázorňujících převážně abstraktní květiny. Více o výstavě.

Kamila Gregarová

Kamila Gregarová u nás představuje výstavu svých obrazů volné tvorby, kde se snoubí jasné linie s určitou dávkou abstrakce. Více o výstavě.

Eva Sklenářová – Akryl litý i nelitý…

Eva Sklenářová tvořící pod jménem Vyki Arts představuje v Café Stalingrad svou výstavu akrylových obrazů. Více o výstavě.

Petr Maděřič – Cesty

Petr Maděřič představuje v Café Stalingrad svou výstavu fotografií, kterou pojmenoval Cesty. Více o výstavě.

Michaela Houf – Jeřábi II

Po roce vystavuje Michaela Houf druhou sérii obrazů s motivem origami s jednoduchým názvem Jeřábi II. Více o výstavě.

Petr Straník – Uhelnej trénink

Petr Straník vám toto léto představuje výběr z jeho skic uhlem na novinovém papíře – 10 kusů v hlavní řadě a jeden figurativní kousek na archu kreslený kombinací uhlu a černého pastelu. Více o výstavě.

Alena Češková – To je to tvoje umění

Alena Češková představuje v Café Stalingrad svou výstavu fotografií, kterou pojmenovala To je to tvoje umění. To je to tvoje umění, tomu já nerozumím, slýchá často. Umění ale není potřeba rozumět, stačí jen nechat ho na sebe působit. Více o výstavě.

Jarmila Dittrichová – Divadlo života

Jarmila Dittrichová představuje v Café Stalingrad svou výstavu obrazů, kterou pojmenovala Divadlo života. Loutka, panáček či panenka, dřevěná hračka, která je ovládaná svým manipulátorem. Více o výstavě.

Škola Na Radosti

Na školu vzpomínáme různě, všechny nás formovala, ať už pozitivně nebo negativně. To, že je možné, aby škola byla místem smíchu, radosti, rozvoje a hry, tak jak uvažoval už Jan Ámos Komenský, vám chceme představit na výstavě škola Na Radosti na Stalingradě. Na základě již působícího konceptu školy na Radosti byli vypracovány dva studentské projekty, které téma posouvají do současné architektury s využitím 3D tisku. Více o výstavě.

Petr Straník

Petr Straník představuje svoji volnou tvorbu na témata jemu blízká, témata, která ho motivují zachytit charakter předlohy. Více o výstavě.

Michaela Houf – Jeřábi

Michaela představuje svou zcela první sérii obrazů nazvanou Jeřábi. Obrazy vytváří na základě momentální inspirace, kterou nachází buď v jiných obrazech nebo ve fotografiích. Více o výstavě.

Historie Stalingradu

Když zde nevisí nic jiného, visí zde hlavní výstava fotografií dokumentujících vznikání Stalingradu. Více o výstavě.

Děti si hrají před domem